Team

Veerle Simoens
Veerle Simoens Artistiek & Algemeen Directeur
veerle@festival.be
Piet De Coensel
Piet De Coensel Boekhouding
piet@festival.be
Veerle De Wilde
Veerle De Wilde Public Relations & Administratie
vdw@festival.be
Sophie Detremmerie
Sophie Detremmerie Festivalmanager STROOM & PR Gent Festival
sophie@festival.be
Fien Hanselaer
Fien Hanselaer Programmatie & Productie
fien@festival.be
Jan Van den Bossche
Jan Van den Bossche Dramaturg
jvdb@festival.be
Annemie Valgaeren
Annemie Valgaeren Productiemanager
annemie@festival.be
Nina Lambrecht
Nina Lambrecht Projectmedewerker & Festival Crew
nina@festival.be
Irene Schampaert
Irene Schampaert Grafische Vormgeving
irene@festival.be
Frederik Declercq
Frederik Declercq Communicatiemanager
frederik@festival.be
Fien Straetmans
Fien Straetmans Medewerker PR en Publieksontwikkeling
fs@festival.be