Menu

Contacteer ons

Gent Festival van Vlaanderen
Bijloke
Bijlokekaai 8, bus 9
B-9000 Gent
Bekijk op Google Maps

(t) +32 (0) 9/ 243 94 94
(f) +32 (0) 9/ 243 94 90
(e) info@festival.be


Openingsuren: ma-vrij 9.00-17.00u


Team

Veerle Simoens
Director & Artistic Programming
veerle@festival.be 
 

 

 

 

Veerle De Wilde
PR & Administration
vdw@festival.be 
 

 

 

 

Heleen Schepens
Head of Production
heleen@festival.be 
 

 

 

 

Julie Leroy
Assistant Programmation & Production
julie@festival.be 
 



 

 

Pauline Jocqué
Production 
pauline@festival.be 
 

 

 

 

Irene Schampaert
Graphic Designer
irene@festival.be
 

 

 

 

Piet De Coensel
Accountancy & Finances
piet@festival.be 
 

 

 

 

Jan Van den Bossche
Dramaturge
jvdb@festival.be

 

 


 

Nina Lambrecht
Festival Crew 
nina@festival.be 
 

 

 

 

Evelyne Uleyn
Ticketing & Protocol
evelyne@festival.be  
 

 

 

 

 

Wanneer je je aanvraag verstuurt, ga je akkoord met de verwerking van je gegevens zoals vermeld in onze privacy policy