Menu

Contacteer ons

Gent Festival van Vlaanderen
Bijloke
Bijlokekaai 8, bus 9
B-9000 Gent
Bekijk op Google Maps

(t) +32 (0) 9/ 243 94 94
(f) +32 (0) 9/ 243 94 90
(e) info@festival.be


Openingsuren: ma-vrij 9.00-17.00u


Medewerkers

Veerle Simoens
Directeur
veerle.simoens@festival.be | 09 243 94 94

Eveline Neirings
Public Relations Manager
eveline@festival.be | 09 243 94 81

Marlou Browaeys
Public Relations Executive
marlou@festival.be | 09 243 94 82

Pascale Staelens
Sales & Account Manager
pascale@festival.be

Liesbeth Rubben
Communications Manager
liesbeth@festival.be | 09 243 94 86

Hélène Aernoudt
Communications
helene@festival.be | 09 243 94 86

Heleen Schepens
Production Manager
heleen@festival.be | 09 243 94 99

Piet De Coensel
Boekhouding & administratie
piet@festival.be | 09 243 94 93

Isabel Geerardyn
We Share Music
isabel@festival.be | 0476 31 51 27