Menu

Contacteer ons

Gent Festival de Flandre
Kasteel Borluut
Kleine Gentstraat 46
9051 Gent
Bekijk op Google Maps

(t) +32 (0) 9/ 243 94 94
(f) +32 (0) 9/ 243 94 90
(e) info@festival.be


Medewerkers

Veerle Simoens
Artistiek directeur
veerle.simoens@festival.be | 09 243 94 94

Barbara Stevens
Zakelijk directeur
barbara@festival.be | 09 243 94 97

Eveline Neirings
Public Relations Manager
eveline@festival.be | 09 243 94 81

Justine Dewitte
Public Relations Executive
justine@festival.be | 09 243 94 82

Pascale Staelens
Sales & Account Manager
pascale@festival.be

Sofie Dhaenens
Ticketing & Publiekswerking
sofie@festival.be | 09 243 94 89

Laureline Soubry
Communications Manager
laureline@festival.be | 09 243 94 86

Kelly Deceuninck
Communication and Promotion Assistent
kelly@festival.be | 09 243 94 96

Heleen Schepens
Production Manager
heleen@festival.be | 09 243 94 99

Dago De Smet
Production Manager
dago@festival.be | 09 243 94 80

Piet De Coensel
Boekhouding & administratie
piet@festival.be | 09 243 94 93