Menu

Contacteer ons

Gent Festival van Vlaanderen
Bijloke
Bijlokekaai 8, bus 9
B-9000 Gent
Bekijk op Google Maps

(t) +32 (0) 9/ 243 94 94
(f) +32 (0) 9/ 243 94 90
(e) info@festival.be


Openingsuren: ma-vrij 9.00-17.00u


Team

BTW-nummer: BE0410 944 854

Veerle Simoens
Director & Artistic Programming
veerle@festival.be | 09 243 94 94

 


Eveline Neirings
PR & Operations Manager
eveline@festival.be | 09 243 94 81
 

Marlou Browaeys
PR & Administration
marlou@festival.be | 09 243 94 82
 

Liesbeth Rubben
Head of  Communications
liesbeth@festival.be | 09 243 94 86
 

Hélène Aernoudt
Communications
helene@festival.be | 09 243 94 86
 

Heleen Schepens
Head of Production
heleen@festival.be | 09 243 94 99
 

Piet De Coensel
Accountancy & Finances
piet@festival.be | 09 243 94 93
 

Isabel Geerardyn
WE SHARE MUSIC
isabel@festival.be | 0476 31 51 27

Pascale Staelens
Sales & Account Manager
pascale@festival.be

Wanneer je je aanvraag verstuurt, ga je akkoord met de verwerking van je gegevens zoals vermeld in onze privacy policy